250 | HOKEJISTA
NIEDERLE Marcel (1898 – 1990)
- starting price: 1 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Kombinovaná technika na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, pod sklem, datace 1972, signováno vpravo dole M. Niederle 72.